Promocja 49.99 zł za karnet Open! Ważna do końca maja!

Jako jedyny karnet na rynku daje Ci nieograniczony dostęp do siłowni, zajęć grupowych i najlepszej w Chorzowie strefy wellness. Dodatkow dostajesz: Konsultację i opiekę trenerską oraz parking bezpośrednio przed klubem.


Regulamin promocji dostępny w recepcji klubu.

Wyjątkowa
siłownia

Pod opieką nszych trenerów przeprowadzisz każdy rodzaj treningu na nowoczesnym sprzęcie

Zajęcia
grupowe

Wspaniali instruktorzy, szeroki wybór zajęć - na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Strefa
Wellness

Największa i najlepsza strefa wellness w Chorzowie! (sauny fińskie, łaźnie parowe, grota solna, jacuzzi, sauna infrared)

Wypełnij formularz

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ w celu umówienia spotkania! zarezerwuj karnet w cenie 4990

Wypełnij formularz

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ w celu umówienia spotkania! zarezerwuj karnet w cenie 4990

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) Saturn Fitness uprzejmie informuje, że:

  • Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e mail, nr telefonu) przetwarzane będą przez Saturn Fitness sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-934 przy ulicy Arkuszowej 18.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci skorzystania z ofert Saturn Fitness
  • Możemy kontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Naszej oferty.
  • Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć firmy obsługujące systemy informatyczne wykorzystywane w Saturn Fitness.
  • Masz prawo do wglądu do swoich danych i masz możliwość ich poprawiania.
  • Twoje dane zostaną usunięte, jeżeli cofniesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  • Dane podajesz dobrowolnie, ale jeżeli ich nie podasz, nie będziesz mógł skorzystać z ofert Klubu.
  • Poniżej wyrażone zgody możesz w dowolnym momencie wycofać. Jeżeli chcesz wycofać wyrażone przez siebie zgody przekaż nam taką informację.

Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. “a” RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Saturn Fitness sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-934 przy ulicy Arkuszowej 18 moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji w celach korzystania z ofert Saturn Fitness.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Saturn Fitness sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-934 przy ulicy Arkuszowej 18 moich danych osobowych, wskazanych w niniejszej deklaracji, w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Saturn Fitness informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.). Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałe(a)m poinformowany(a), iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych, jak również wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania, by zaprzestano ich przetwarzania.